motoger

Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20

Sprzedawcy części do Toyota Celica:

giełda części samochodowych
moto2
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto szrot
gielda czesci
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
części moto2
części używane poznań
moto2.pl
giełda części
części używane opel
auto części
auto części słomczyn
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
auto części warszawa

Cena Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Toyota Celica pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Chłodnica turbo-intercooler. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ chłodzenia. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-19 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-10 - numer oferty 31303831. Część używana Chłodnica turbo-intercooler do Toyota Celica T20 i widnieje tutaj jako do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20 2.0 1999 hatchback. Tanio Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20 2.0 1999 hatchback. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.0 i wyprodukowany został w roku 1994. Nadwozie w tym samochodziku to hatchback i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Toyota. Ten model Celica stworzony został w takich wersjach jak T16, T18, T20, T23, T23 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów chłodnica turbo-intercooler i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Toyota Celica wersja T20. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Toyota Celica. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Czytałem na forum, że Toyota Celica W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Toyota Celica bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Toyota Celica. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane chłodnica turbo-intercooler do Celica. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich chłodnica turbo-intercooler. Nie wiem czy chłodnica turbo-intercooler pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wszędzie szukałem chłodnica turbo-intercooler i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Toyota Celica. Teraz będę musiał poszukać chłodnica turbo-intercooler. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Toyota Celica. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić chłodnica turbo-intercooler w Toyota Celica. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę chłodnica turbo-intercooler do Toyota Celica. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić chłodnica turbo-intercooler. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Tam mają dużo chłodnica turbo-intercooler. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Toyota Celica na części.  


KONTAKT

tanio Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20 Chłodnica turbo-intercooler Toyota Celica T20
Copyright © 2025. MOTOGER.pl